Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Język
 
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Regulamin Sklepu

Regulamin Sklepu www.CraftFabric.pl

 

1. Sklep internetowy CraftFabric prowadzony jest przez firmę:
MADO ART Dominik Góral
43-600 Jaworzno, ul. Prześlaków 6
NIP: 644-314-53-96, Regon: 241651280

2. Zamówienia można składać przez całą dobę, przez cały rok za pośrednictwem strony internetowej www.CraftFabric.pl. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

3. Ceny wszystkich towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

4. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w tym samym dniu lub następnym dniu roboczym po wpływie zapłaty za zamówienie.  W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy. Wysyłka towaru następuje w ciągu 2 dni roboczych od dnia wpływu środków na konto lub autoryzacji karty kredytowej. 

5. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie przez kupującego adresu e-mail, na który zostanie przesłana informacja o stanie realizacji zamówienia. Zamówienie może zostać złożone zarówno przez osoby zarejestrowane w sklepie za pomocą specjalnego formularza, jak i osoby dokonujące jednorazowych zakupów, bez konieczności logowania się. Prosimy o zwrócenie uwagi na poprawność podanych przez Państwa danych do wysyłki. Sklep nie bierze odpowiedzialności za podanie niewłaściwych danych uniemożliwiających kontakt czy wysyłkę.

6. Złożenie zamówienia oznacza zgodę na przechowywanie danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Dane osobowe wykorzystywane są wyłącznie do celów niezbędnych w działalności sklepu i nie będą udostępniane osobom trzecim. Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania.

7. Należność za zamówiony towar kupujący reguluje za pośrednictwem

Płatności elektronicznych - dotpay oraz płatności shoper (Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.)

PayPal

Karty płatnicze:

  • Visa
  • Visa Electron
  • MasterCard
  • MasterCard Electronic
  • Maestro

Przelewem na konto bankowe:

MADO ART Dominik Góral
ul. Prześlaków 6
43-600 Jaworzno

50 1050 1302 1000 0090 7470 5659

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

8. Na opłacenie zamówienia czekamy 10 dni roboczych, po tym czasie sklep zastrzega sobie możliwość anulowania zamówienia.


9. Zamówiony towar jest wysyłany jako przesyłka priorytetowa lub ekonomiczna - w zależności od opcji wybranej przez klienta - za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera na adres wskazany w zamówieniu. Przesyłki za pobraniem wysyłane są wyłącznie za pośrednictwem kuriera.

10. Koszt przesyłki ponosi zamawiający. Koszt ten widoczny jest na formularzu zamówienia i zależy od wybranej formy płatności oraz wagi przesyłki. Do każdej przesyłki doliczony jest koszt opakowania oraz koszt wysyłki powiększony o podatek VAT.

11. Faktury wysyłane są w formie elektronicznej, w formacie PDF na adres e-mail podany przez użytkownika. Na życzenie kupującego, do przesyłki zostanie dołączona faktura w postaci papierowej. Złożenie zamówienia jest równoważne z upoważnieniem firmy Pracownia Artystyczna MADO do wystawienie faktury VAT bez podpisu kupującego.

12. W okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn składając sprzedawcy oświadczenie na piśmie. Będzie to możliwe jeśli przesyłka będzie zwrócona kompletna, a tkaniny i inne zakupione produkty będą nieuszkodzone. Koszty przesyłki nie są zwracane.


13. Towar zwracany w powyższym trybie należy przesłać przesyłką poleconą na adres sklepu na koszt kupującego. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć swoje dane personalne, oraz wyraźne wskazanie nr rachunku bankowego na jaki ma zostać dokonany zwrot. Pieniądze zwracane są w ciągu 5 dni roboczych od momentu otrzymania przez nas przesyłki zwrotnej. Jeżeli towar został wysłany na koszt sprzedawcy, od zwracanej wartości towaru zostaną potrącone poniesione przez sprzedawcę koszty przesyłki.

14. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien, po uprzednim kontakcie ze sprzedawcą odesłać go na adres sklepu. Koszty, związane z odesłaniem towaru
reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć potwierdzenie, oraz notatkę dotyczącą przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania stanu magazynowego), sklep
zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru. 

15. Korzystanie ze strony sklepu CraftFabric jest równoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu oraz polityki prywatności . W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów.

16. Firma MADO ART Dominik Góral zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian w w zasadach funkcjonowania sklepu. O wszelkich zmianach obowiązujących czasowo (np. przerwa urlopowa) klienci informowani są w najbardziej widocznym miejscu na stronie głównej - w powitaniu.

17. Wszelkie spory wynikłe w związku z realizowaniem umów kupna - sprzedaży między sklepem a konsumentami będą rozstrzygane w pierwszej kolejności na drodze negocjacji, z intencją polubownego zakończenia sporu. Jeśli jednak nie byłoby to możliwe, lub też byłoby niesatysfakcjonujące dla którejkolwiek ze stron, wszelkie spory będą rozstrzygane przez sąd.

Zespół www.CraftFabric.pl

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl