Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Język
 
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
EU
   

 

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość.


 

O Projekcie:


Projekt pt. „Wdrożenie systemu B2B automatyzującego procesy sprzedaży, zamawiania, logistyki, udostępniania danych i rozliczeń pomiędzy partnerami biznesowymi w firmie MADO ART” realizowany jest przy udziale środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

 

 

Projekt ma na celu przeprowadzenie inwestycji, w wyniku której nastąpi wdrożenie własnego systemu współpracy i sprzedaży produktów firmy w oparciu rozwój funkcjonalny oprogramowania wspierającego sprzedaż towarów. W ramach prac powstanie system umożliwiający integrację pomiędzy MADO ART i jego partnerami w obszarze rynku B2B.

 

 


O Programie:


Szczegółowe informacje o programie znajdują się na stronie internetowej poświęconej Programowi Operacyjnemu Innowacyjna Gospodarka <www.poig.gov.pl> oraz na stronach instytucji odpowiedzialnych za jego wdrażanie tj. Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju <www.mir.gov.pl>, Górnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. <www.garr.pl> i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości <poig.parp.gov.pl>. Zapraszamy także na oficjalną stronę Unii Europejskiej <www.europa.eu >.

 Biuro Projektu:

MADO ART Dominik Góral

ul. Prześlaków 6, 43-600 Jaworzno

e-mail: dotacje@craftfabric.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl