Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Język
 
Nowości
Guma płaska tkana 25mm
Guma płaska tkana 25mm
2,00 zł
metr
Guma płaska tkana 20mm
Guma płaska tkana 20mm
1,80 zł
metr
Guma płaska tkana 15mm
Guma płaska tkana 15mm
1,50 zł
metr
Guma płaska tkana 7mm
Guma płaska tkana 7mm
0,55 zł
metr
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
EU
   

 

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość.


 

O Projekcie:


Projekt pt. „Wdrożenie systemu B2B automatyzującego procesy sprzedaży, zamawiania, logistyki, udostępniania danych i rozliczeń pomiędzy partnerami biznesowymi w firmie MADO ART” realizowany jest przy udziale środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

 

 

Projekt ma na celu przeprowadzenie inwestycji, w wyniku której nastąpi wdrożenie własnego systemu współpracy i sprzedaży produktów firmy w oparciu rozwój funkcjonalny oprogramowania wspierającego sprzedaż towarów. W ramach prac powstanie system umożliwiający integrację pomiędzy MADO ART i jego partnerami w obszarze rynku B2B.

 

 


O Programie:


Szczegółowe informacje o programie znajdują się na stronie internetowej poświęconej Programowi Operacyjnemu Innowacyjna Gospodarka <www.poig.gov.pl> oraz na stronach instytucji odpowiedzialnych za jego wdrażanie tj. Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju <www.mir.gov.pl>, Górnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. <www.garr.pl> i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości <poig.parp.gov.pl>. Zapraszamy także na oficjalną stronę Unii Europejskiej <www.europa.eu >.

 Biuro Projektu:

MADO ART Dominik Góral

ul. Prześlaków 6, 43-600 Jaworzno

e-mail: dotacje@craftfabric.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl